PRVNÍ MĚSÍCE V RE/MAX

DĚLÁME NOVÝM MAKLÉŘŮM SNAZŠÍ

Noví makléři mají často pocit absolutní volnosti a toho, že vlastně nic nemusí. Že stačí jen pár hodin denně a jízda „jen na půl plynu”. Některým opravdu ano, ale jestli chcete patřit mezi elitu, věnujte začátkům v RE/MAX víc.

V RE/MAX děláme novým makléřům

PRVNÍ MĚSÍCE SNAZŠÍ

Noví kolegové, nové prostředí, nové vědomosti. Nejistota? Není nutná, start vám maximálně usnadníme: 

  • Čtyřdenní školení nováčků Power Start vám dá pevné základy, na kterých můžete vystavět kariéru makléře. Seznámíte se se systémem RE/MAX, realitním trhem, realitním právem, ekonomikou i finančními otázkami.
 
  • Během navazujícího šestidenního tréninku Realitní profesionál se zaměříte na budování obchodu a dlouhodobých vztahů s klienty. Díky rozložení do 6 týdnů můžete teoretické poznatky hned aplikovat v praxi.
 
  • Trénink Realitní profesionál zakončíte zkouškou znalostí a dovedností – a budete-li úspěšní, obdržíte certifikát Realitní profesionál.
 
 

Začátky u nás vám usnadní

RX AKADEMIE

Budete se učit od těch nejlepších – většina tréninků a školení totiž vzniká ve spolupráci s nejlepšími mentory. A kromě klasických prezenčních kurzů se můžete opřít také o:

Intenzívní trénink online

  • Málo času na studium? Kromě klasických školení můžete své dovednosti pilovat i pomocí webinářů a také e-kurzů, které jsou na intranetu dostupné nepřetržitě a online. Nemusíte tedy nikam cestovat, vše můžete pohodlně absolvovat i na tabletu a telefonu.
 

Pomoc od zkušených kolegů

  • Jako nový makléř máte kromě vstupního vzdělávání v rámci RX AKADEMIE k dispozici také tým zkušených kolegů v každé kanceláři RE/MAX, kteří vám vždy rádi pomohou.

.

.

.

.

.

.

Kanceláře ve Vašem okolí

Pod křídly RE/MAX Česká republika funguje přes 170 kanceláří. A rosteme dál! Zvolte si kancelář RE/MAX ve vašem okolí, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se k nám ještě dnes.

Začněte s námi