RODINA

RE/MAX

Makléři RE/MAX si nekonkurují, spolupracují. Všichni společně budují svou budoucnost, podporují se navzájem a udržují rodinného ducha společnosti. 

RE/MAX rodina se pravidelně setkává na různých společenských akcích. 

Historie rodiny RE/MAX

Historie společnosti RE/MAX se začala psát v roce 1973, kdy ji založil Dave Liniger. 

V úplných začátcích společnost RE/MAX konkurence nebrala příliš vážně. To se ale za pár let změnilo a firma se za svou historii stala známou po celém světě. 

Chcete se dozvědět více zajímavostí z historie značky RE/MAX? Podívejte se na krátké video.

Přehrát video

RE/MAX Convention

Největší událostí v realitním byznysu je rozhodně RE/MAX Convention, setkání všech členů sítě. Tato unikátní akce nabízí nejen sdílení zkušeností s ostatními kolegy z RE/MAX, ale také zajímavé přednášky a ocenění nejlepších makléřů a kanceláří sítě RE/MAX. 

TOP CLUB

Ocenění Top Club PLATINUM uděluje každoročně RE/MAX Česká republika těm makléřům, kteří dosáhli od svého přistoupení k síti RE/MAX předem stanovených výsledků. Členové tohoto prestižního Top Clubu jsou každoročně zváni na společné setkání, doplněné zajímavým program, na kterém jsou nově přijatým členům slavnostně předány PLAKETY a DIPLOMY za jejich skvělé výsledky.

Přehrát video

.

.

.

.

.

.

Kanceláře ve Vašem okolí

Pod křídly RE/MAX Česká republika funguje přes 170 kanceláří. A rosteme dál! Zvolte si kancelář RE/MAX ve vašem okolí, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se k nám ještě dnes.

Začněte s námi