RODINA

RE/MAX

Makléři RE/MAX si nekonkurují, spolupracují. Všichni společně budují svou budoucnost, podporují se navzájem a udržují rodinného ducha společnosti. 

RE/MAX rodina se pravidelně setkává na různých společenských akcích. 

Historie rodiny RE/MAX

Historie společnosti RE/MAX se začala psát v roce 1973, kdy ji založil Dave Liniger. 

V úplných začátcích společnost RE/MAX konkurence nebrala příliš vážně. To se ale za pár let změnilo a firma se za svou historii stala známou po celém světě. 

Chcete se dozvědět více zajímavostí z historie značky RE/MAX? Podívejte se na krátké video.

Přehrát video
Přehrát video

RE/MAX Convention

Největší událostí v realitním byznysu je rozhodně RE/MAX Convention, setkání všech členů sítě. Tato unikátní akce nabízí nejen sdílení zkušeností s ostatními kolegy z RE/MAX, ale také zajímavé přednášky a ocenění nejlepších makléřů a kanceláří sítě RE/MAX. 

Setkávání makléřů

RE/MAX Česká republika a Slovensko pořádají různá setkávání a akce pro své makléře. Tyto události jsou příležitostí, kdy se makléři mohou střetávat, sdílet rady a zkušenosti a cítit se jako součást jedné velké rodiny. Akce a každoroční události které přináší makléřům příležitosti diskutovat o trendech na trhu s nemovitostmi.

Tyto akce jsou nejen o profesním rozvoji, ale také o budování komunity a podpoře kolegů. RE/MAX vytváří prostředí, kde se makléři cítí jako součást týmu a mohou se inspirovat a motivovat k dalším úspěchům.

Přehrát video

.

.

.

.

.

.

Kanceláře ve Vašem okolí

Pod křídly RE/MAX Česká republika funguje přes 170 kanceláří. A rosteme dál! Zvolte si kancelář RE/MAX ve vašem okolí, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se k nám ještě dnes.

Začněte s námi