Profesionální školitelé, kteří

Vás dostanou do obrazu

Během celé své kariéry ve společnosti RE/MAX zažijete více než standardní školení a vzdělávání. Získáte přístup ke kariérnímu koučování a prvotřídnímu obsahu díky programům RX AKADEMIE. 

Vzdělávání, které zůstává​

V rámci RE/MAX vám předáváme nejen know-how, ale také podporu vlastní vzdělávací platformou. 

RX AKADEMIE je instituce, poskytující nejkomplexnější vzdělávací program, který je v celé své šíři přístupný členům sítě RE/MAX. 

Vybrané kurzy pak nabízí všem profesionálům v oboru. Můžete si vybrat z různých programů pro nováčky, pravidelných webinářů, celodenních kurzů na vybraná témata či několikaměsíční Masterclass.

Čím více se naučíte, tím více vyděláte​

Ambicí RE/MAX je poskytovat klientům na realitním trhu nejlepší služby, proto maximálně dbá o vzdělávání svých makléřů a motivuje je k získávání nové vyšší kvalifikace. 

Pro udržení stávajícího stupně vzdělání je makléř povinen pravidelně absolvovat přezkoušení z aktuálních odborných témat. 

Kdekoliv a kdykoliv

Realitní profesionálové jsou neustále na cestách, ukazují nemovitosti a uzavírají obchody. 

RE/MAX nabízí flexibilní vzdělávání, které můžete absolvovat ve svém volném čase, ať jste kdekoliv, na vašem preferovaném zařízení, a to díky pravidelně rozšiřovaným on-line kurzům a webinářům. 

Můžete se vzdělávat tak, jak sami uznáte za vhodné.

.

.

.

.

.

.

Kanceláře ve Vašem okolí

Pod křídly RE/MAX Česká republika funguje přes 170 kanceláří. A rosteme dál! Zvolte si kancelář RE/MAX ve vašem okolí, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se k nám ještě dnes.

Začněte s námi