Přidejte se k jedné z nejsilnějších značek

na realitním trhu

Vstupte s námi do světa RE/MAX a staňte se součástí silné globální značky se silným zázemím a propracovaným systémem podnikání v realitách.

Buďte jedním ze 140 000 úspěšných makléřů RE/MAX na světě.

Proč RE/MAX

Nejsme jediná realitní společnost na trhu, jsme ale jedna z mála realitek, která makléře vnímá jako základ svého úspěchu. Proto našim makléřům nabízíme víc – příležitostí k růstu, jistoty na začátku, volného času i peněz na splnění snů.

Pracujte pro jednu z nejsilnějších značek nejen na českém, ale na světovém trhu. Využijte všech výhod, které vám nabízíme, a staňte se sám sobě pánem.

Chcete víc…

  • Podpory na startu něčeho nového? Pojďte do RE/MAX. Jsme nejrespektovanější značka na trhu realit. A síla naší značky pracuje pro vás.
 
  • Příležitostí pro růst? V RE/MAX se z vás stane profesionál – díky propracovanému systému školení i mentoringu zkušených kolegů.
 
  • Volného času pro rodinu? Jako makléř RE/MAX budete svým vlastním pánem, maximálně časově nezávislý.
 
  • Peněz pro splnění svých snů? U nás nikdy nebudete mít pocit nedocenění. V RE/MAX odměňujeme makléře podle jejich snažení.
 
  • Výhod než mají ostatní makléři? V RE/MAX budete těžit ze síly značky, sdíleného know-how i ze systému doporučených dodavatelů.

Výhody globální sítě

RE/MAX

Každý den se lidé v malých i velkých městech stěhují do zahraničí, nakupují rekreační nemovitosti a investují do globálních realit. Nyní jim můžete pomoci při plnění jejich realitních cílů. Globální síť RE/MAX vám pomůže proniknout na lukrativní mezinárodní trh, což vám umožní poskytovat místní odborné znalosti zahraničním klientům a pomáhat místním klientům při nákupu jejich vysněného domova v zahraničí. Díky těmto příležitostem si můžete brzy vybudovat zcela nový zdroj příjmů.

Webové stránky RE/MAX Global

8 300+

kanceláří

140 000+

makléřů

754 500+

nabídek

.

.

.

.

.

.

Kanceláře ve Vašem okolí

Pod křídly RE/MAX Česká republika funguje přes 170 kanceláří. A rosteme dál! Zvolte si kancelář RE/MAX ve vašem okolí, vyplňte jednoduchý formulář a přidejte se k nám ještě dnes.

Začněte s námi